Home arrow Excursions
SELECT YOUR
LANGUAGE
Excursions Tisk E-mail

Excursions

OSTROVY -Vyplouvá se každý den ráno z městského přístaviště v Omiši. Panoramatická projížďka kolem malých zátok na ostrovech, současně s příjemnou dalmatinskou hudbou, pečenou rybou a domácím vínem připomíná starou husarskou tradici. Při výletě budete mít dostatek času na procházku, slunění a koupání.

 

RAFTING A CANYONING NA RECE CETINE - Také projížďku sjíždění řeky Cetiny na gumových člunech a to ze Slime k výletnímu místu Radmanovy mlýny. Sjezd trvá 3 až 4 hodiny a délka sjezdu je kolem 10-ti km. Toto je nejlepší způsob jak poznat kaňon řeky Cetiny, vodopády a hojnou vegetaci, která celý kaňon obklopuje. Vy všichni, kteří hledáte něco neobyčejného a nedotknutou krásu přírody si zde přijdete na své. Celou dobu s vámi budou naši zkušení skipeři.

 

 

VÝLET LODIČKOU PO ŘECE CETINA - Také projížďku malými lodičkami kaňonem řeky Cetiny od jejího ústí do moře až k výletnímu místu Radmanovy mlýny. Zde si můžete užívat při dobrém jídle v nedotknuté přírodě řeky Cetiny, procházet se či koupat v křišťálově čisté řece. Poté se vrátíte do Omiše.
Překrásný kaňon řeky Cetiny vytváří nezapomenutelný zážitek každému návštěvníkovi.Výlet je polodenní.